Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Zobacz Kontynuuj zakupy

Podkategorie

TORK

Produkty marki Tork to kompletne systemy higieniczne skierowane do klientów instytucjonalnych. W ofercie znajdziemy m.in.: papierowe ręczniki do rąk, papier toaletowy, chusteczki higieniczne, mydła, serwetki, czyściwa przemysłowe oraz pasujące do nich dozowniki higieniczne, a także odświeżacze powietrza, nakładki sedesowe oraz kosze na odpady.  Systemy higieniczne sprawiają, że każdy klient znajdzie to, co idealnie zaspokaja jego potrzeby. Dodatkowo charakteryzują się unikalnym i niepowtarzalnym wzornictwem utrzymanym w nowoczesnym stylu pasującym do większości łazienek. 

VOIGT

Oferta Voigt obejmuje produkty przeznaczone do profesjonalnego utrzymania czystości. Produkty są wytwarzane według niepowtarzalnych receptur. Wszystkie produkty posiadają wymagane atesty, dopuszczenia oraz pozytywne opinie Państwowego Zakładu Higieny. Oferowana przez firmę Voigt chemia profesjonalna w sposób kompleksowy zapewnia utrzymanie czystości zarówno w obszarze hotelowym jak i gastronomicznym.

CLEAN PRO

CleanPRO oferuje chemię profesjonalną, środki higieniczne oraz akcesoria i sprzęt do sprzątania. Produkty tej marki są specjalnie stworzone i dostosowane do wysokich wymagań branży usług zapewnienia czystości. To profesjonalne produkty i optymalne rozwiązania.

HEWI

HEWI to wiodąca marka w branży wyposażenia sanitarnego, okuć budowlanych, a także dostosowań bez barier. W ofercie znajdziemy spójne systemy produktów do różnych pomieszczeń typu: korytarz, klatka schodowa, toaleta, łazienka. Bogaty asortyment to m.in.: wieszaki, balustrady, poręcze, klamki wykonane ze stali szlachetnej oraz aluminium, wyposażenie sanitarne i akcesoria w chromie z elementami szkła – są zaprojektowane tak, aby poszczególne ich elementy stanowiły system. Produkty wyróżniają się prostą formą, kolorem i wysoką jakością.


 

View as:  
 

View as:  

Kategorie

 

 

 

 

PARTNERZY

  • Tork
  • Voigt
  • CleanPro
  • HEWI
Śledź nas na Facebook’u
Przesyłka gratis

Przy zamówieniach powyrzej 200 zł netto.

Łatwy zwrot

towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki.

Oferta Specjalna

Jeżeli są Państwo zainteresowani obniżeniem kosztów wyposażenia obiektów w dozowniki, prosimy o kontakt z biurem tel. 56 674 82 94

Pobierz katalog

Profesjonalne środki utrzymania czystości, innowacyjne rozwiązania systemowe i inne.